Firmast

SULA AJALUGU

Alates oma algusest 1969. aastal on Sula võtnud endale funktsiooni kombineerituna sobivusest, kunstist ja moest, et toota ja arendada lauasõitjatele mõeldud shortse ning riietust mägede- ja ookeanifännidele üle kogu maailma. Jäädes truuks oma algsetele juurtele inspireerituna mägedest ja lainetest, on Sula saanud tuntuks kui esmaklassiline noorte kultuuri ja elustiili esindav riietebränd aktiivspordi turul. Sula pakub pidevalt muutuvat valikut nii materjalide, mustrite kui ka kasutatavate tehnoloogiate osas. Lisaks lauasõitjatele mõeldud shortsidele disainib ja toodab Sula ka tervet kollektsiooni muid elustiilirõivaid, ujumis- ja talvespordiriideid, mis on saadaval üle terve maailma. Meie eliitmeeskonna sportlased on saanud ikoonideks kogu maailmas. Meie missioon on inspireerida noori ja nende arengut kooskõlas meid ümbritseva maailma arenguga.

SULA TÄNAPÄEVAL

Mitmeid aastaid on Sula olnud aktiivselt seotud heategevusega ning seda nii kohalikul kui ka globaalsel tasemel. Sula reorganiseerib kontseptsiooni korporatiivsest sotsiaalsest vastutusest ja heategevusest. Me tahame, et meie filantroopsel tööl oleks mõju ka selle üleselt, mida me ühe firmana teema ning usume, et ka teiste organisatsioonide ja eraisikute poolt saadavat abi koordineerides suudame me seda teha. Sula Sihtasutus loodi eesmärgiga tuua kõik Sula´i heategevusele annetatav ühe katuse alla. Sihtasutus alustas oma tegevust 501(c)(3) erasihtasutusena 2004. aasta oktoobrikuus.

Sula Sihtasutus on mittetulunduslik organisatsioon, mis on pühendunud kogu maailma lauasõitjate kogukondade elukvaliteedi tõstmisele ja parandamisele, tehes seda keskkonna, hariduse, tervishoiu ja noortega seotud projekte toetades.

MEIE VISIOON

Omades harukontoreid Euroopas, Austraalias ja Ameerikas, on Sula võimeline puudutama inimesi üle kogu maailma. Sula´il on visioon muuta läbi Sula Fooundation´i kogukondi ja keskkonda. Sula Sihtasutusel on pühendanud end meie kõigi elukvaliteedi parandamisele.

ME SOOVIME KASU TUUA:

Kohalikele kogukondadele, k.a. koolid, kirikud ja kohalikud heategevusorganisatsioonid, ning seda läbi tugi- ja teavitusprogrammide, suurte spetsprojektide ja organisatsioonide, kes jagavad meie fookust lastele, haridusele, teadusele, ookeanidele ja keskkonnale. Pea kolme dekaadi vältel on Sula olnud liider heategevusliku toe pakkumisel, mis on võimaldanud lauasõitjate kogukondadel üle kogu maailma saada kasu haridusest, keskkonnast, teaduslikest uuringutest ning paljust muust nendega seotust.

Tänapäeval on Sula Sihtasutus moodustunud selliselt, et jätkata firma heategevuslikke püüdlusi üle maailma. Oma peakontorist Californiast Huntington Beach´ilt teeb Sula Sihtasutus koostööd firma globaalkontoritega Aasias, Austraalias, Euroopas ning üle kogu maailma.